





6-1PCS Purse Heart LED Light Automatic Motion Activated Handbag Lamp for Women Bah Purse Charm Purse Heart Keychain Light
Price range: 16.51$ through 70.99$
Dainty Minimalist Stacking Ring For Women Trend Cubic Zircon Gold Color Crystal Finger Accessories for Female Jewelry Gift R737
Price range: 2.21$ through 4.16$Price range: 4.16$ through 4.24$






| Weight | 11 lbs |
|---|---|
| Dimensions | 1 in |
| Chain Type | None |
| Brand Name | NONE |
| Model Number | QN092 |
| Style | Classic |
| High-concerned chemical | None |
| Metals Type | None |
| Certificate | No |
| Origin | Mainland China |
| Main Stone | None |
| Gender | Women |
| Certification | REACH |
| is_customized | No |
| Occasion | Party |
| Item Type | NECKLACES |
| Item Weight | 5g |
| Necklace Type | Pendant Necklaces |
| Fine or Fashion | Fine |
| Certificate Type | Third Party Appraisal |
| Choice | yes |
| semi_Choice | yes |
Reviews
There are no reviews yet.