Condition:100% Brand New, High Quality
Material: 925 Sterling Silver
Wearing Occasion:Wedding/Prom/Birthday/Party
Gift for: Girl friend/wife/mother/man




Stainless Steel Smooth Metal Chunky Hoop Earrings for Women Fashion Round Circle Hoops Statement Earrings 2025 Trendy Jewelry
Price range: 1.45$ through 2.73$
CANNER 1PC Four Pointed Star Moon Tassel Lotus Cartilage Spiral Puncture 925 Sterling Silver Stud Earring For Women Ins Earring
Price range: 5.06$ through 12.92$Price range: 1.70$ through 4.43$
Condition:100% Brand New, High Quality
Material: 925 Sterling Silver
Wearing Occasion:Wedding/Prom/Birthday/Party
Gift for: Girl friend/wife/mother/man




| Weight | 16 lbs |
|---|---|
| Dimensions | 2 in |
| Brand Name | NONE |
| Bracelets Type | Charm Bracelets |
| Main Stone | None |
| Certificate Type | NGDTC |
| Origin | Mainland China |
| Certificate | Yes |
| Item Weight | 5.5g |
| High-concerned chemical | None |
| Metals Type | Silver |
| Gender | Women |
| Occasion | Engagement |
| Fine or Fashion | Fine |
| Style | TRENDY |
| Item Type | Bracelets |
| Diameter | 20CM |
| Side Stone | None |
| is_customized | No |
| Shapepattern | Geometric |
| feature 1 | bracelet for women |
| feature 3 | bracelet 925 sterling silver original |
| feature 4 | Women bracelet stainless steel |
| feature 5 | Silver bracelets |
| feature 6 | women's hand bracelets |
| feature 7 | 925 silver bracelet for women |
| feature 8 | 925 bracelet silver star |
| feature 9 | silver heart bracelet |
| feature 10 | 925 silver jewelry certified original |
| feature 11 | bracelets 925 original |
| feature 12 | silver 925 jewelry |
| feature 14 | bracelet silver 925 |
| Choice | yes |
| semi_Choice | yes |
Reviews
There are no reviews yet.