Additional information
| Weight | 9 lbs |
|---|---|
| Dimensions | 4 in |
| Brand Name | meterk |
| Type | Pocket scale |
| High-concerned chemical | None |
| Origin | Mainland China |
| Rated Load | Other |
| Display Type | LCD |
| Power Supply | 2 * AAA battery |
| Is Smart Device | No |
| Model Number | WH-A23L |
Hanging Digital Weighing Scale Home Tool 50Kg/110lb LCD Electronic Scale for Fishing Luggage Travel Portable
Original price was: 17.05$.8.52$Current price is: 8.52$.
Digital Fishing Scale, Fishing Postal Hanging Hook Scale,110lb/50kg Luggage Scale w/ Measuring Tape,Luggage Hook,Backlit LCD Dis
Original price was: 34.06$.22.82$Current price is: 22.82$.Original price was: 41.32$.21.90$Current price is: 21.90$.
-47%| Weight | 9 lbs |
|---|---|
| Dimensions | 4 in |
| Brand Name | meterk |
| Type | Pocket scale |
| High-concerned chemical | None |
| Origin | Mainland China |
| Rated Load | Other |
| Display Type | LCD |
| Power Supply | 2 * AAA battery |
| Is Smart Device | No |
| Model Number | WH-A23L |
Reviews
There are no reviews yet.