












12 Blades Electric Portable Blender 350ML Juicer Fruit Mixers USB Rechargeable Smoothie Juicer Cup Squeezer Juice Maker
Price range: 24.21$ through 40.36$
500ML Portable Blender with Lid Rechargeable Wireless Orange Juicer 16 Stainless Blades USB Smoothie Vegetables Fruits Mixer
Price range: 23.97$ through 24.89$500ML Portable Blender Electric Juicer Fruit Mixers USB Rechargeable Blender juice Cup Bottle 6 Blades
Price range: 23.97$ through 25.59$













Additional information
| Weight | 10 lbs |
|---|---|
| Dimensions | 10 in |
| Brand Name | Atuwebo |
| Rating (Rpm) | 18001-20000Rpm |
| Function | Automatic Pulp Ejection |
| High-concerned chemical | None |
| Blade Material | Stainless steel |
| Capacity | <500ml |
| Origin | Mainland China |
| Power (W) | 40w |
| Housing Material | Plastic |
| Choice | yes |
| semi_Choice | yes |














Reviews
There are no reviews yet.