modnam




















Xiaomi Portable Electric Juicer Small Household Rechargeable With Digital Display Vegetables Fruit Blender Juice Cup For Juicing
Original price was: 93.84$.40.36$Current price is: 40.36$.
Electric Juicer USB Charging Fruit Blender Mini Household Personal Fruit Juice Separation Bidirectional Spiral Press Machine
Original price was: 80.58$.40.36$Current price is: 40.36$.Price range: 40.36$ through 44.28$
-70%




















| Weight | 11 lbs |
|---|---|
| Dimensions | 10 in |
| Brand Name | CREAROMA |
| Capacity | <400ml |
| High-concerned chemical | None |
| Origin | Mainland China |
| Power (W) | 10w |
| Pulp Container Volume | < 500ml |
| Shape of Charging Port | Round |
| Laying Method | Hand Held |
| Blade Material | Stainless steel |
| Rating (Rpm) | 15001-18000Rpm |
| Model Number | GC-Z03 |
| Housing Material | TRITAN Material |
| Charging Port Shape | Round |
| Certification | CE |
| Function | Solid Food |
| Type | Centrifugal Juicer |
| Speed Adjustment | One Gear |
| Cup Body Material | TRITAN Material |
| Choice | yes |
Reviews
There are no reviews yet.