









Genuine leather men's high-end belt with automatic buckle, fashionable business belt, personalized and versatile belt
Original price was: 113.03$.56.51$Current price is: 56.51$.
3.8CM Pure Cowhide Stainless Steel Needle Buckle Genuine Leather Casual Jeans Belt Men High Quality Luxury Male Strap Cintos
Original price was: 103.80$.51.90$Current price is: 51.90$.Original price was: 106.10$.53.04$Current price is: 53.04$.
-50%









| Weight | 18 lbs |
|---|---|
| Dimensions | 10 in |
| Brand Name | MCDV |
| Department Name | Adult |
| Belts Material | cowskin |
| Origin | Mainland China |
| CN | Zhejiang |
| High-concerned chemical | None |
| Gender | Men |
| Belt Width | 3.8 |
| Pattern Type | Geometric |
| Item Type | Belts |
| Place Of Origin | China (mainland) |
| Treatment process | Washed, worn, handmade, antique, dyed, tanned |
| Width | 3.8cm |
| Color | Brown Black |
| Style classification | Personality fashion |
| Belt buckle material | Alloy |
| Leather characteristics | First layer cowhide |
| Material | Genuine Leather |
| Year of listing/season | Fall 2023 |
| Fastening method | Smooth buckle |
| Style | Street, personality, niche, ins style |
| Length (CM) | 100cm,105cm,110cm,115cm,120cm,125cm,130cm |
Reviews
There are no reviews yet.