














Genuine leather men's automatic buckle waist belt, business fashion belt, versatile and casual pants belt
Original price was: 97.33$.48.67$Current price is: 48.67$.
3.8 Wide Pure Cowhide Genuine Leather for Men's High Quality Jeans No Drilling Smooth Buckle Belts Cowboy Waistband Male Fashio
Original price was: 94.57$.47.28$Current price is: 47.28$.3.8CM Pure Cowhide Genuine Leather for Men High Quality Jeans Brass Buckle Belts Cowboy Waistband Male
Original price was: 95.49$.47.74$Current price is: 47.74$.
-50%Additional information
| Weight | 18 lbs |
|---|---|
| Dimensions | 10 in |
| Brand Name | MCDV |
| Department Name | Adult |
| Belts Material | cowskin |
| Origin | Mainland China |
| CN | Zhejiang |
| High-concerned chemical | None |
| Gender | Men |
| Belt Width | 3.8 |
| Pattern Type | Solid |
| Item Type | Belts |
| Place Of Origin | China (mainland) |
| Width | 3.8cm |
| Product category | Belt |
| Color | Black brown khaki red Brown |
| Belt buckle material | Copper |
| Material | Genuine Leather |
| Applicable scenarios | Workplace |
| Applicable gender | Male |
| Leather characteristics | First layer cowhide |
| Applicable age group | Adult |
| Year of listing/season | Spring 2023 |
| Suitable for seasons | Summer, Winter, spring, autumn |
| Fastening method | Pin buckle |
| Style | Leisure |
| Length (CM) | 105cm,110cm,115cm,120cm,125cm |














Reviews
There are no reviews yet.