












Men's Genuine Leather Belt with Check Pattern, Automatic Buckle, Business Casual Style, Elegant Gift Box Included
Price range: 45.66$ through 48.21$
Belt For Men Leather Designer Luxury Brand Fashion Business Top Quality Belts Inner wear Alloy Buckle Mens Belts
Original price was: 66.51$.39.90$Current price is: 39.90$.Original price was: 81.64$.40.82$Current price is: 40.82$.
-50%












| Weight | 18 lbs |
|---|---|
| Dimensions | 10 in |
| Brand Name | MCDV |
| Department Name | Adult |
| Belts Material | cowskin |
| Origin | Mainland China |
| CN | Zhejiang |
| High-concerned chemical | None |
| Gender | Unisex |
| Belt Width | 3.0 |
| Pattern Type | Solid |
| Item Type | Belts |
| Treatment process | Hand-woven, handmade, antique, heavy industry |
| Width | 3.0cm |
| Color | Brown black red Brown |
| Style classification | Personality fashion |
| Belt buckle material | Alloy |
| Leather characteristics | First layer cowhide |
| Material | Genuine Leather |
| Year of listing/season | Spring 2023 |
| Fastening method | Pin buckle |
| Style | Personality, niche, ins style, net red wind |
| Length (CM) | 100cm,105cm,110cm,115cm |
Reviews
There are no reviews yet.