Fur material:100% natural real rabbit fur
Scarf length:about 100cm,Scarf width:about 12cm
Материал меха: 100% натуральный мех кролика.
Длина шарфа: около 100 см, ширина шарфа: около 12 см.





































Autumn Winter Plaid Long Beard Imitation Cashmere Scarf Women's High Fashion Casual Warm Neck Warmer Elegant Business Style
Original price was: 45.87$.23.05$Current price is: 23.05$.
2025Hot French New City Leopard Women's Fashion Versatile Double-layer Printing Long Decorative Twill Scarf Headscarf Scarf Gift
Price range: 19.59$ through 19.62$Original price was: 52.29$.21.44$Current price is: 21.44$.
-59%Fur material:100% natural real rabbit fur
Scarf length:about 100cm,Scarf width:about 12cm
Материал меха: 100% натуральный мех кролика.
Длина шарфа: около 100 см, ширина шарфа: около 12 см.





































| Weight | 20 lbs |
|---|---|
| Dimensions | 5 in |
| Brand Name | yycyym |
| Material | Fur |
| Applicable Season | Winter |
| Craft of Weaving | Non-Woven |
| Department Name | Adult |
| Applicable Scene | Outdoor |
| Gender | Women |
| High-concerned chemical | None |
| Feature | Keep Warm |
| Model Number | -60 |
| Scarves Type | Scarf |
| Release Date | Winter2022 |
| Style | Fashion |
| Item Type | Scarves |
| Origin | Mainland China |
| CN | Hebei |
| Place Of Origin | China (mainland) |
| Pattern Type | Solid |
| Scarves Length | 100cm-135cm |
| Fur material | 100% real natural rabbit fur |
| Scarf length | about 100cm |
| Scarf width | about 12cm |
Reviews
There are no reviews yet.