
Fashionable Knitted Shoulder Wrap Women's Design Sense Belted Scarf Outerwear Shoulder Shield Cowl Neck Sweater Vest
Original price was: £ 45.97.£ 20.68Current price is: £ 20.68.
Korean Style Merite Striped Color Block Knitted Woolen Scarf Women's Cuff Double Layer Warmth College Style Neck Warmer
Price range: £ 14.03 through £ 18.772025 New Scarf Women High-end Sense Versatile Warm Imitation Cashmere Shawl Winter Simple Floral Business
Price range: £ 20.21 through £ 20.68
-62%Additional information
| Weight | 17 lbs |
|---|---|
| Dimensions | 12 in |
| Brand Name | NoEnName_Null |
| Material | POLYESTER |
| Applicable Season | Winter |
| Craft of Weaving | Knit |
| Department Name | Adult |
| Applicable Scene | CASUAL |
| Gender | Women |
| High-concerned chemical | None |
| Feature | Keep Warm |
| Model Number | z637 |
| Scarves Type | Pashmina |
| Item Type | Scarves |
| Origin | Mainland China |
| CN | Zhejiang |
| Place Of Origin | China (mainland) |
| Pattern Type | Floral |
| Scarves Length | >175cm |
| Treatment process | Jacquard |
| Fabric name | Imitation cashmere |
| Main fabric composition 2 content | 31% (inclusive) -50% (inclusive) |
| Main fabric composition | Polyester (polyester fiber) |
| Main fabric composition content | 61% (inclusive) -70% (inclusive) |
| Main fabric composition 2 | Cotton |
| function | Warm and dustproof |
| Listing year/season | Autumn 2024 |
| size | 185*65cm |
| Suitable for the season | winter |
| pop element | English alphabet |
| style | Business, Versatile, Simple |
| Choice | yes |














Reviews
There are no reviews yet.