











USPOP Large Long Solid Color Wool Tassel Scarf for Women Winter Wool Mohair Blend Multicolor Soft & Warm Fringe Wrap,18 colors
Original price was: 65.87$.32.93$Current price is: 32.93$.
Women Scarf Autumn Winter Vintage Preppy Style Plaid Wrap Scarf Pashmina Mujer Female Foulard Shawl Wrap Apparel Accessories
Price range: 28.75$ through 29.92$2025 Elegant Jacquard Design Scarf for Women Cashmere Soft Warm Fringe Shawl Autumn Winter Windproof
Price range: 32.24$ through 32.46$
-50%











Additional information
| Weight | 22 lbs |
|---|---|
| Dimensions | 7 in |
| Brand Name | NONE |
| Material | POLYESTER |
| Applicable Season | Winter |
| Craft of Weaving | Knit |
| Department Name | Adult |
| Applicable Scene | Outdoor |
| Gender | Women |
| High-concerned chemical | None |
| Feature | Multifunction |
| Model Number | N1577 |
| Scarves Type | Scarf, Shawl |
| Style | Fashion |
| Item Type | Scarves |
| Origin | Mainland China |
| CN | Zhejiang |
| Place Of Origin | China (mainland) |
| Scarves Length | >175cm |
| Choice | yes |














Reviews
There are no reviews yet.