Size(cm) | Length | Bust | Waist | Hip |
One size | 84 | 66-112 | 64-112 | 70-120 |

Women Summer Sexy Slim Wrap Hip Dress Solid Patchwork O-neck Sleeveless Mini Dresses INS Fashion High Street Sheath Vestidos
Price range: 11.14$ through 13.67$
Sexy Robe Woman Straps Slim Sleeveless Halter Stretch Mini Dress 2020 Summer Women Dress White Black Spaghetti Strap Vestidos
Price range: 9.28$ through 9.81$Price range: 10.93$ through 11.17$
-54%Size(cm) | Length | Bust | Waist | Hip |
One size | 84 | 66-112 | 64-112 | 70-120 |

| Weight | 20 lbs |
|---|---|
| Dimensions | 3 in |
| Brand Name | abebey |
| Elasticity | High Strecth |
| Sleeve Style | Spaghetti Strap |
| Fabric Type | Knitting |
| High-concerned chemical | None |
| Pattern Type | Solid |
| Fit Type | Slim |
| Silhouette | Sheath |
| Neckline | Halter |
| Decoration | Lace-Up |
| Style | Sexy & Club |
| Dresses Length | Above Knee , Mini |
| Material | Acrylic |
| Age | Middle Age |
| Origin | Mainland China |
| CN | Guangdong |
| Season | Summer |
| Closure Type | Pullover |
| Type | Neck-mounted |
| Waistline | empire |
| Sleeve Length(cm) | Sleeveless |
| Craft of Weaving | Knit |
| Release Date | Summer 2024 |
| Place Of Origin | China (mainland) |
| Gender | Women |
| Choice | yes |
| size_info | {"sizeInfoList":[{"length":{"cm":"84","inch":"33.07"},"size":"单一码","vid":-1}]} |
Reviews
There are no reviews yet.