Place of Origin | Zhejiang China |
Style | Party |
Material | Metal,Plastic |
Size | about 4cm |
Product name | Hair Clips |
Color | As picture |
MOQ | 10 pcs |
Packing | opp Bag |
Keywords | Cartoon Hair clips |








30PCS 3.5" 4.7" Burned Petal Rose Flowers Girls Chiffon Floral Bow Clips Barrettes For Crafts Clothing Wedding Decorations TH258
Price range: 38.28$ through 285.17$
New Black Fascinator Wedding Pillbox Hat Women Elegant Fascinator Hats Hair Clip Church Ladies Party Headpiece Fashion Headwear
Price range: 29.05$ through 30.21$Price range: 4.13$ through 31.13$
-69%Place of Origin | Zhejiang China |
Style | Party |
Material | Metal,Plastic |
Size | about 4cm |
Product name | Hair Clips |
Color | As picture |
MOQ | 10 pcs |
Packing | opp Bag |
Keywords | Cartoon Hair clips |








| Weight | 21 lbs |
|---|---|
| Dimensions | 20 in |
| Brand Name | NoEnName_Null |
| Type | Hairpins |
| Department Name | Children |
| Applicable Scene | Outdoor |
| High-concerned chemical | None |
| Origin | Mainland China |
| CN | Zhejiang |
| Applicable Season | Four Seasons |
| Model Number | 1 |
| Item Type | headwear |
| Material | Resin, Plastic, Metal,Plastic |
| Place of Origin | Zhejiang, China |
| Feature | Hair Accessories |
| Size | 4.5cm |
| Elements | Cartoon, Geometric, Mini, Flowers, Solid Color, Sequined, Gradient color, Animals, FRUITS, Star |
| Product name | Hair Clips |
| Usage | Girls' Hair Accessary |
| Color | Picture Shows |
| Gender | Lady Woman Girl |
| Keyword | Hair Clip Claw Accessories |
| Packing | Opp Bag |
| Occasion | Daily Accessories |
| Quality | High Quanlity |
| Choice | yes |
Reviews
There are no reviews yet.