Korean 100% Wool Scarf For Women's Autumn And Winter Atmosphere, Simple Women's Plaid Versatile Men's Tassel Scarf
Original price was: 78.28$.17.23$Current price is: 17.23$.
NEW Polyester Scarf Thick Solid Color Winter Warm Scarf Rabbit Knitted Scarf Winter
Price range: 16.74$ through 19.27$2020 Spring New Luxury Brand Men Cashmere Scarf Plain Solid Color Pashmina Shawls Scarves Man Plus Size
Original price was: 18.80$.16.92$Current price is: 16.92$.
-10%Additional information
| Weight | 15 lbs |
|---|---|
| Dimensions | 1 in |
| Brand Name | Visual Axles |
| High-concerned chemical | None |
| Applicable Season | Four Seasons |
| Material | Acrylic |
| Craft of Weaving | Tatting |
| Gender | Men |
| Feature | Multifunction |
| Department Name | Adult |
| Applicable Scene | CASUAL |
| Style | Fashion |
| Pattern Type | Solid |
| Scarves Length | >175cm |
| Origin | Mainland China |
| CN | Zhejiang |
| Scarves Type | Scarf |
| Model Number | SFN247Men |
| Release Date | Spring2021 |
| Item Type | Scarves |
| Place Of Origin | China (mainland) |
| Production Name | Luxury Men Cashmere Scarf Plain Solid Color Pashmina Shawls Scar |
| Size | 200*68cm |
| Process | Plain-Tassels-Packaging |
| Service | Min orders&OEM&ODM Provided |
| Color | 6 Colors |
| Fashion Elements | Cashmere Scarf/ Pashmina/ Men Scarf |
| Tags | Men Scarf/ Pashmina Scarf/ Cashmere |
| Product Origin | YiWu,ZheJiang,China |






















Reviews
There are no reviews yet.