110cm belt fit 60cm to 84cm waistline
120cm belt fit 85cm to 94cm waistline
130cm belt fit 95cm to 112cm waistline









Men's Leather Double Needle Buckle Classic Tow Row Hole Jeans Belt Cowboy Hollowed Out Waistband Width:3.8cm Length:105-125cm
Price range: 29.37$ through 61.07$
1CM Luxury Brand Female Belt Skirt Dress Rivet Belt Real Genuine Leather Punck Decoration Thin Strap Women Belts For Jeans
Original price was: 49.89$.28.44$Current price is: 28.44$.Price range: 28.44$ through 43.48$
-35%








| Weight | 15 lbs |
|---|---|
| Dimensions | 15 in |
| Brand Name | Hi-Tie |
| Department Name | Adult |
| Belts Material | cowskin |
| Origin | Mainland China |
| Gender | Men |
| Buckle Width | 4.5 |
| Pattern Type | Solid |
| Buckle Length | 8.5 |
| Belt Width | 3.5 |
| Model Number | JE-2036 |
| Item Type | Men Belt, Leather Belt, Waist Belt, Pants Trouser Suit Belt |
| Color | Dark Red Crocodile Pattern Leather Belt |
| Belt Type | Automatic Buckle Belts, Mens Automatic Belt Metal Automatic Buckle |
| Style | Casual Designer Mens Belt,Crocodile Leather belt for Jeans |
| Size | 110cm 115cm 120cm 125cm 130cm Long Waist Belt |
| Material | High Quality Cowhide Leather Belts for Men, Mens Leather Jeans Belt |
| Packing | packed by simple bag(need gift box or gift bag, please contact me) |
| Wholesale Dropshipping | Accepted |
Reviews
There are no reviews yet.