













Mini Juicers Portable Electric Juicer Blender Usb Fruit Mixers Fruit Food Milkshake Multifunction Juice Maker Machine
Price range: 24.43$ through 52.36$
500ML Portable Blender Electric Juicer Fruit Mixers USB Rechargeable Blender juice Cup Bottle 6 Blades
Price range: 23.97$ through 25.59$12 Blades Electric Portable Blender 350ML Juicer Fruit Mixers USB Rechargeable Smoothie Juicer Cup Squeezer
Price range: 24.21$ through 40.36$
-51%













Additional information
| Weight | 9 lbs |
|---|---|
| Dimensions | 8 in |
| Brand Name | RELI |
| Capacity | <500ml |
| High-concerned chemical | None |
| Origin | Mainland China |
| Power (W) | 40w |
| Dimensions (L x W x H (Inches) | 8.5*8.5*20.7 |
| Laying Method | Mini |
| Rating (Rpm) | 20001-22000Rpm |
| Model Number | 006 |
| Certification | CE |
| Function | Juicing |
| Speed Adjustment | No Selection |
| Choice | yes |














Reviews
There are no reviews yet.