








1pcs Portable Digital LCD Luggage Scale 110lb/50kg Electronic Hanging Suitcase Travel Weighing Tool Baggage Bag Weight Balance
Original price was: 14.56$.7.13$Current price is: 7.13$.
110lb/50kg Portable Scale Digital LCD Display Electronic Luggage Hanging Suitcase Travel Weighs Baggage Bag Weight Balance Tools
Original price was: 15.51$.7.45$Current price is: 7.45$.110lb/50kg Portable Electronic Scale Digital LCD Hanging Scale Luggage Suitcase Travel Baggage Bag Weight
Price range: 8.15$ through 9.20$









Additional information
| Weight | 5 lbs |
|---|---|
| Dimensions | 5 in |
| Brand Name | kebidumei |
| Type | Hanging Scale |
| High-concerned chemical | None |
| Origin | Mainland China |
| Battery Included | No |
| Size | 152*30*40mm |
| Display Type | LCD |
| Accuracy | 10g |
| Power Supply | CR2032 |
| Capacity | 50kg |
| Model Number | Hanging scale |
| Choice | yes |
| semi_Choice | yes |














Reviews
There are no reviews yet.