Material:cashmere
size:200*70cm(78.5*27.4″)
weight:250g


















100% Wool Scarf 70.87 * 12.6 inches Winter Warm and Windproof Scarf Elegant and Fashionable Non Stretchable Multi functional Out
Original price was: 53.16$.18.07$Current price is: 18.07$.
2024 New Fashion Natural Rabbit Fur Scarf Lady Winter Warm Real Rabbit Fur Muffler Women Knitted 100% Genuine Rabbit Fur Scarves
Original price was: 32.98$.14.85$Current price is: 14.85$.Original price was: 18.84$.15.09$Current price is: 15.09$.
-20%

















| Weight | 20 lbs |
|---|---|
| Dimensions | 10 in |
| Brand Name | NONE |
| Applicable Season | Four Seasons |
| Craft of Weaving | Tatting |
| Gender | Women |
| Feature | Sun protection |
| Material | POLYESTER |
| Department Name | Adult |
| Applicable Scene | Outdoor |
| High-concerned chemical | None |
| Scarves Type | Scarf |
| Item Type | Scarves |
| Model Number | 561146827620 |
| Style | Fashion |
| Pattern Type | Solid |
| Scarves Length | >175cm |
| COLOR | RED YELLOR |
Reviews
There are no reviews yet.