















Luxury Famous Brand Fashion B Letter Coffee Belt High Quality Men's Automatic Buckle Casual Classic Black Belt Ceinture Homme
Original price was: 41.40$.39.32$Current price is: 39.32$.
grade Stainless steel horse 3.8cm wide slide buckle men belts High genuine leather Waistband cowboy casual ceinture homme
Original price was: 36.74$.34.89$Current price is: 34.89$.Original price was: 73.99$.37.00$Current price is: 37.00$.
-50%















| Weight | 18 lbs |
|---|---|
| Dimensions | 10 in |
| Brand Name | MCDV |
| Department Name | Adult |
| Belts Material | cowskin |
| Origin | Mainland China |
| CN | Zhejiang |
| High-concerned chemical | None |
| Gender | Women |
| Belt Width | 2.8 |
| Pattern Type | Solid |
| Item Type | Belts |
| Treatment process | Antique, Dyeing, Heavy Industry, Hand Stitching, Vegetable Tanning, |
| width | 2.8cm |
| color | Black, brown, khaki, reddish brown |
| Style classification | Fashion Commuter |
| Belt buckle material | alloy |
| cortical features | first layer cowhide |
| material | genuine leather |
| Listing year/season | Spring 2025 |
| Buckle method | pin buckle |
| style | Versatile, elegant, casual style, fashion OL, |
| Length (CM) | 90cm,95cm,100cm,105cm,110cm,115cm |
Reviews
There are no reviews yet.