100% Natural real rex rabbit fur
100% натуральный рекс мех кролика









New Winter Scarf Thick Warm Cashmere Like Shawl Versatile Neck Wrap Fashion Winter Outdoor Coldproof Windproof Blanket Scarves
Price range: 18.89$ through 19.59$
Luxury Cashmere Pashmina Wrap - Premium Winter Scarf f or Women & Men , Classic Plaid Design with Fringe
Original price was: 55.04$.19.26$Current price is: 19.26$.Original price was: 42.89$.18.02$Current price is: 18.02$.
-58%100% Natural real rex rabbit fur
100% натуральный рекс мех кролика









| Weight | 15 lbs |
|---|---|
| Dimensions | 10 in |
| Brand Name | SKENXKE |
| High-concerned chemical | None |
| Applicable Season | Winter |
| Material | Fur |
| Craft of Weaving | Knit |
| Gender | Women |
| Feature | Keep Warm |
| Department Name | Adult |
| Applicable Scene | Outdoor |
| Style | Fashion |
| Pattern Type | Striped |
| Scarves Length | <60cm |
| Origin | Mainland China |
| CN | Hebei |
| Scarves Type | Scarf |
| Model Number | SKENXKE-113 |
| Release Date | Winter2022 |
| Item Type | Scarves |
| Place Of Origin | China (mainland) |
| Fur material | 100% Natural real rex rabbit fur |
| Size | Good elasticity for everyone |
Reviews
There are no reviews yet.