New Ethnic Men's Cotton Jacquard Soft Warm Scarf Thickened Warm Scarves Autumn And Winter Business Scarf For Men 65x180cm
Original price was: 20.65$.18.58$Current price is: 18.58$.
Fashionable Versatile Warm Scarf Women's Ethnic Style Yunnan Tibet Travel Clothing Summer Cashmere like Shawl Wrap Coat
Original price was: 51.57$.18.05$Current price is: 18.05$.Maikun Cotton Arab Scarves Men Winter Military Keffiyeh Windproof Scarf Muslim Hijab Shemagh Tactical
Original price was: 39.50$.19.73$Current price is: 19.73$.
-50%Additional information
| Weight | 20 lbs |
|---|---|
| Dimensions | 5 in |
| Brand Name | maikun |
| Material | Chiffon |
| Applicable Season | Winter |
| Craft of Weaving | Tatting |
| Department Name | Adult |
| Applicable Scene | Outdoor |
| Gender | Women |
| High-concerned chemical | None |
| Feature | Multifunction |
| Model Number | scarf008 |
| Style | Fashion |
| Item Type | Scarves |
| Origin | Mainland China |
| CN | Zhejiang |
| Pattern Type | Plaid |
| Scarves Length | 100cm-135cm |
| Scarf length | 110cm |
| Scarf width | 110cm |
| Scarves Type | Shawl, Wrap,Squares |
| Pattern | lattice |
| Season | Spring/Autumn/Winter |

































Reviews
There are no reviews yet.