









Thiened Woolen Fringed Scarf for Women Winter Warm Riding Ne Warmer Pure Color High-End Feelings Student Friendly Scarves
Price range: 17.80$ through 18.05$
White Sweet 2024 Winter New Solid Color Scarf Women's Winter Korean Edition Versatile Cute Couple Warm Scarf
Original price was: 28.70$.17.22$Current price is: 17.22$.New Imitation Cashmere Women Scarf Winter Preppy Style Plaid Fringed Warm Scarve Pashmina Mujer Femme
Original price was: 18.51$.17.22$Current price is: 17.22$.
-7%









Additional information
| Weight | 35 lbs |
|---|---|
| Dimensions | 4 in |
| Brand Name | MingJieBiHuo |
| Material | POLYESTER |
| Applicable Season | Winter |
| Craft of Weaving | Knit |
| Department Name | Adult |
| Applicable Scene | CASUAL |
| Gender | Women |
| High-concerned chemical | None |
| Feature | Keep Warm |
| Model Number | s1704 |
| Scarves Type | Scarf, Shawl |
| Style | Fashion |
| Item Type | Scarves |
| Origin | Mainland China |
| CN | Zhejiang |
| Place Of Origin | China (mainland) |
| Pattern Type | Plaid |
| Scarves Length | >175cm |














Reviews
There are no reviews yet.