






Winter Faux Sand Stripe Ladies Scarf Classic Y2K Korean Style Sweet Knitted Wool Shawl Thickened Warm Outdoor Shopping Scarf
Original price was: 60.97$.18.89$Current price is: 18.89$.
Classic Plaid Men Scarfs Winter Warm Cashmere Soft Scarf For Men Casual Business Neckerchief Black Gray Scarves 30*180cm
Original price was: 33.25$.18.30$Current price is: 18.30$.Autumn Winter Women Vintage Scarfs Ladies Imitation Cashmere Plaid Scarves Mujer Pashmina Bufanda Hijab
Original price was: 26.03$.18.49$Current price is: 18.49$.
-29%






Additional information
| Weight | 30 lbs |
|---|---|
| Dimensions | 5 in |
| Brand Name | MingJieBiHuo |
| High-concerned chemical | None |
| Applicable Season | Winter |
| Material | Acrylic |
| Craft of Weaving | Knit |
| Gender | Women |
| Feature | Keep Warm |
| Department Name | Adult |
| Applicable Scene | CASUAL |
| Style | Fashion |
| Pattern Type | Plaid |
| Scarves Length | >175cm |
| Origin | Mainland China |
| CN | Zhejiang |
| Release Date | Autumn2021 |
| Scarves Type | Scarf, Shawl |
| Model Number | S527 |
| Item Type | Scarves |
| Place Of Origin | China (mainland) |














Reviews
There are no reviews yet.