







2025hot French New Urban Architecture Women Versatile Double-layer Printing Internet Celebrity Strip Decorative Twill Scarf Gift
Price range: 19.69$ through 20.98$
luxury brand Business Winter Scarf Men women High Quality Neck warm Cashmere Shawl soft Double-sided Warmth Scarves
Original price was: 41.19$.19.36$Current price is: 19.36$.Kawaii Soft Plush Long Scarf Winter Warm Thickened Japanese Plush Tassel Shawl Imitation Fur Scarves
Original price was: 63.32$.19.63$Current price is: 19.63$.
-69%







Additional information
| Weight | 15 lbs |
|---|---|
| Dimensions | 5 in |
| Brand Name | NONE |
| Material | POLYESTER |
| Applicable Season | Winter |
| Craft of Weaving | Knit |
| Department Name | Adult |
| Applicable Scene | Go shopping |
| Gender | Women |
| High-concerned chemical | None |
| Feature | Keep Warm |
| Scarves Type | Scarf, Shawl |
| Style | Fashion |
| Item Type | Scarves |
| Origin | Mainland China |
| CN | Zhejiang |
| Pattern Type | Solid |
| Scarves Length | >175cm |














Reviews
There are no reviews yet.