
Classic British Style Pure Wool Scarf Unisex Autumn Winter Warm Neck Warmer for Couples Fashionable Business Casual Chic
Original price was: £ 34.05.£ 17.03Current price is: £ 17.03.
Korean Winter Thickened Triangular Scarf Women's Versatile Color Block Warm Shoulder Wrap Multi-Use Scarf Neck Warmer
Original price was: £ 31.70.£ 15.91Current price is: £ 15.91.[BYSIFA] Winter Plain Cashmere Scarves Shawls 2018 New Autumn Thicken Warm Tassel Long Scarves Wraps
Original price was: £ 24.10.£ 16.39Current price is: £ 16.39.
-32%Additional information
| Weight | 20 lbs |
|---|---|
| Dimensions | 6 in |
| Brand Name | BYSIFA |
| High-concerned chemical | None |
| Applicable Season | Winter |
| Craft of Weaving | Tatting |
| Gender | Women |
| Feature | Multifunction |
| Department Name | Adult |
| Applicable Scene | CASUAL |
| Pattern Type | Solid |
| Scarves Length | >175cm |
| Origin | Mainland China |
| CN | Zhejiang |
| Scarves Type | Scarf |
| Model Number | 421-1 |
| Release Date | Winter2022 |
| Item Type | Scarves |
| Place Of Origin | China (mainland) |
| Material | 100% Arylic |
| Size | 180*64+10+2cm |
| Color | Black, White, Khaki, Grey,Khaki and Rabber red |
| Style | scarves |
| Seasons | Spring Autumn Winter |
| characteristic | soft,Durable,warm |
| occasion | Party, Gift, Home and Office |
| Package | brand bag+opp inner bag |
| Pattern | Solid Color |















Reviews
There are no reviews yet.