Luxury Brand Winter Plaid Women's Cashmere Scarf Warm Shawls and Wraps Thicked Wool Pashmina Female Blanket Scarves
Original price was: 49.29$.28.59$Current price is: 28.59$.
Classic British Style Pure Wool Scarf Unisex Autumn Winter Warm Neck Warmer for Couples Fashionable Business Casual Chic
Original price was: 49.34$.24.67$Current price is: 24.67$.New Elegant Organza Silk Scarf Shawl Fashion 100% Mulberry Silk Silver Grey Female Long Scarves Autumn
Original price was: 26.70$.25.36$Current price is: 25.36$.
-5%Additional information
| Weight | 15 lbs |
|---|---|
| Dimensions | 3 in |
| Brand Name | BYSIFA |
| Applicable Season | Four Seasons |
| Craft of Weaving | Tatting |
| Gender | Women |
| Feature | Multifunction |
| Department Name | Adult |
| Applicable Scene | CASUAL |
| High-concerned chemical | None |
| Item Type | Scarves |
| Place Of Origin | China (mainland) |
| Model Number | OGS |
| Pattern Type | Solid |
| Origin | Mainland China |
| CN | Zhejiang |
| Scarves Length | >175cm |
| clothes design details | tassel |
| color classification | red wine,white,black,silver grey,gold,purple,beige,orange,grey pink |
| apply to | youth |
| Material | 100% Mulberry silk |
| Season | spring summer autumn and winter |
| function | decoration |
| Scarves Type | Shawl, Wrap, Scarf |
| style | Europe America style |
| Size | 180*70cm+10cm tassel |
| Fabrics | Organza |














Reviews
There are no reviews yet.