







2025 Winter Scarf Women Luxury Two-sides Cashmere Scarf Thickened Warm Shawl Classic Tassels Scarf pattern Shawl
Price range: 45.20$ through 46.58$
2024 Autumn Winter Soft Neck Warming Scarf Outer Wear Thermal Shawl Chinese Style Calligraphy Print Fashionable Layering
Original price was: 71.78$.35.97$Current price is: 35.97$.Luxury Winter Shawl Women Cashmere Scarf Warm Tassels Pashmina Brand Female Shawls Wraps Thick Soft Bufanda
Price range: 40.82$ through 42.43$
-50%







Additional information
| Weight | 22 lbs |
|---|---|
| Dimensions | 12 in |
| Brand Name | NoEnName_Null |
| High-concerned chemical | None |
| Applicable Season | Winter |
| Material | POLYESTER |
| Craft of Weaving | Tatting |
| Gender | Women |
| Feature | Keep Warm |
| Department Name | Adult |
| Applicable Scene | CASUAL |
| Style | Fashion |
| Pattern Type | |
| Scarves Length | 135cm-175cm |
| Origin | Mainland China |
| CN | Zhejiang |
| Scarves Type | Scarf, Shawl |
| Item Type | Scarves |
| Choice | yes |














Reviews
There are no reviews yet.