Description:
100% brand new and high quality
Features:Use for: Aurumn Winter
That’s a good choice as a creative and surprise gift
Unique design, make you more charming and beautiful
Tips: Blow it loose with a hair dryer when you receive the goods.
Specification:
Material: Rabbit Fur
one size fits all
25colors available
Quantity: 1 Pc
Note: 1.Please allow 1-2cm error due to manual measurement. pls make sure you do not mind before you bid.
2.Due to the difference between different monitors, the picture may not reflect the actual color of the item. Thank you!

































Double sided letter CC cashmere scarf women's winter new warm Korean version wool shawl scarf
Price range: 41.51$ through 42.21$
Women's Shawl Korean Simple Contrasting Colors Casual Versatile Triangle Shawl Winter Plush Thickened Warm High Quality Scarf
29.75$Genuine Rabbit Fur Knitted Natural Fur Poncho Fashion Wrap Coat Shawl Lady Scarf Natural Fur Wedding
Price range: 40.12$ through 52.36$
-48%Additional information
| Weight | 20 lbs |
|---|---|
| Dimensions | 10 in |
| Brand Name | SUPPEV&STTDIO |
| High-concerned chemical | None |
| Applicable Season | Winter |
| Material | Fur |
| Craft of Weaving | Not Clothing or Textiles |
| Gender | Women |
| Feature | Decorate |
| Department Name | Adult |
| Applicable Scene | Party |
| Style | Fashion |
| Pattern Type | Solid |
| Scarves Length | 60cm-80cm |
| Origin | Mainland China |
| CN | Zhejiang |
| Scarves Type | Poncho |
| Model Number | SJ08018 |
| Release Date | Spring2021 |
| Item Type | Scarves |
| Place Of Origin | China (mainland) |










































Reviews
There are no reviews yet.