
Japanese Cat Guitar Pattern Knitted Scarf Two Tone Versatile Warm Windproof Cold Proof Autumn Winter Scarf For Students
Price range: 17.75$ through 18.99$
New Luxury Winter Two-Sided Cashmere Long Fringe Scarves High Quality Women Thicken Wrap Shawl Ladies Pashmina Warm Scarf
Original price was: 58.57$.14.06$Current price is: 14.06$.Original price was: 20.83$.13.13$Current price is: 13.13$.
-37%

| Weight | 10 lbs |
|---|---|
| Dimensions | 10 in |
| Brand Name | KOSAHIKI |
| Material | POLYESTER |
| Applicable Season | Four Seasons |
| Craft of Weaving | Tatting |
| Department Name | Adult |
| Applicable Scene | CASUAL |
| Gender | Women |
| High-concerned chemical | None |
| Feature | Decorate |
| Model Number | 11P549 |
| Scarves Type | Scarf |
| Style | Fashion |
| Item Type | Scarves |
| Origin | Mainland China |
| CN | Guangdong |
| Place Of Origin | China (Mainland) |
| Pattern Type | Solid |
| Scarves Length | 100cm-135cm |
Reviews
There are no reviews yet.