





Winter Women 100% Genuine Real Rex Rabbit Fur Scarf Natural Warm Rex Rabbit Fur Ring Muffler Lady Quality Rex Rabbit Fur Scarves
Original price was: 43.26$.19.47$Current price is: 19.47$.
Women's Hand-Knitted Real Rabbit Fur Headband Knitted Fur Scarf Warm Empty Top Plush Hat Autumn and Winter Jewelry Accessories
Original price was: 38.71$.19.36$Current price is: 19.36$.Price range: 22.72$ through 24.35$
-65%





| Weight | 21 lbs |
|---|---|
| Dimensions | 10 in |
| Brand Name | NONE |
| Material | POLYESTER |
| Applicable Season | Four Seasons |
| Craft of Weaving | Tatting |
| Department Name | Adult |
| Applicable Scene | Outdoor |
| Gender | Unisex |
| High-concerned chemical | None |
| Feature | Decorate |
| Scarves Type | Scarf, Shawl |
| Style | Fashion |
| Item Type | Scarves |
| Origin | Mainland China |
| CN | Zhejiang |
| Place Of Origin | China (mainland) |
| Pattern Type | |
| Scarves Length | 100cm-135cm |
| Choice | yes |
Reviews
There are no reviews yet.