Warm notes:the sky blue color is brighter than picture shows

























High-end Dual-purpose Scarf Women's 2025 Autumn and Winter New Trend Imitation Cashmere Thermal Air Conditioner Shawl Long Scarf
Price range: 31.54$ through 31.77$
New Luxury Winter Two-Sided Cashmere Long Fringe Scarves High Quality Women Thicken Wrap Shawl Ladies Pashmina Warm Scarf
Price range: 27.13$ through 27.60$Price range: 24.11$ through 27.82$
-50%Warm notes:the sky blue color is brighter than picture shows

























| Weight | 10 lbs |
|---|---|
| Dimensions | 5 in |
| Brand Name | USPOP |
| Material | CASHMERE |
| Applicable Season | Winter |
| Craft of Weaving | Tatting |
| Department Name | Adult |
| Applicable Scene | CASUAL |
| Gender | Women |
| High-concerned chemical | None |
| Feature | Keep Warm |
| Model Number | ChenMing-01 |
| Scarves Type | Scarf |
| Release Date | Winter2022 |
| Style | Fashion |
| Item Type | Scarves |
| Origin | Mainland China |
| CN | Guangdong |
| Pattern Type | Solid |
| Scarves Length | >175cm |
Reviews
There are no reviews yet.