Fur material: 100% natural fox fur.
Scarf length: about 70 cm. Scarf width: about 13 cm.
Материал меха: 100% натуральный мех лисы.
Длина шарфа: около 70 см. Ширина шарфа: около 13 см.






















Fashionable Tassel Scarf Shawl for Women Luxury Feel Winter Warm Medium Length Versatile Stylish French Design 2185
Original price was: 82.43$.41.28$Current price is: 41.28$.
New Double-sided Imitation Cashmere Versatile Lucky Grass Winter Scarf Internet Celebrities Women's Warm Shawl Dual-purpose
Price range: 33.86$ through 34.56$Original price was: 94.78$.43.60$Current price is: 43.60$.
-54%Fur material: 100% natural fox fur.
Scarf length: about 70 cm. Scarf width: about 13 cm.
Материал меха: 100% натуральный мех лисы.
Длина шарфа: около 70 см. Ширина шарфа: около 13 см.






















| Weight | 20 lbs |
|---|---|
| Dimensions | 5 in |
| Brand Name | yycyym |
| Material | Fur |
| Applicable Season | Winter |
| Craft of Weaving | Not Clothing or Textiles |
| Department Name | Adult |
| Applicable Scene | CASUAL |
| Gender | Women |
| High-concerned chemical | None |
| Feature | Keep Warm |
| Model Number | -58 |
| Scarves Type | Scarf |
| Release Date | Winter2022 |
| Style | Fashion |
| Item Type | Scarves |
| Origin | Mainland China |
| CN | Hebei |
| Place Of Origin | China (mainland) |
| Pattern Type | Solid |
| Scarves Length | 60cm-80cm |
| Fur material | 100% natural fox fur |
| Scarf length | about 70cm |
Reviews
There are no reviews yet.