
Bust : 126cm
Waist : 131cm
Dress Length : 136cm
Style : Loose
Color ; 4 Colors


















Muslim Leaf Pattern Long Sleeve Dress for Women Casual Bohemian Polka Dot Print Holiday Muslim Dress Full Length Abayas Dubai
Original price was: 36.29$.17.41$Current price is: 17.41$.
Moroccan Style Light Pink Muslim Abaya with Vibrant Multicolored Rope Embroidery Details Design Ideal for Arabian Gatherings
Price range: 57.24$ through 58.66$Original price was: 84.32$.42.16$Current price is: 42.16$.
-50%
Bust : 126cm
Waist : 131cm
Dress Length : 136cm
Style : Loose
Color ; 4 Colors


















| Weight | 40 lbs |
|---|---|
| Dimensions | 2 in |
| Brand Name | NoEnName_Null |
| Department Name | Adult |
| Style | Casual |
| Closure Type | None |
| Elasticity | High Strecth |
| Origin | Mainland China |
| CN | Guangdong |
| Season | All Season |
| Fabric Type | Broadcloth |
| High-concerned chemical | None |
| Age | Middle Age |
| Craft of Weaving | Non-Woven |
| Thickness | Standard |
| Material | COTTON |
| whether full opening | No |
| Decoration | Tassel |
| Fit Type | Loose |
| Release Date | Summer 2025 |
| Item Type | abaya |
| Model Number | ED116 |
| Weight | 470g |
| Color | 4 Colors |
| size_info | {"sizeInfoList":[{"length":{"cm":"140","inch":"55.12"},"size":"One Size","vid":200003528}]} |
Reviews
There are no reviews yet.