




















Fashion Vintage Casual Watch For Man Date Calendar Water-Resistant Luminous Nylon Strap Student Youth Boys Quartz Watches
Original price was: 72.95$.21.16$Current price is: 21.16$.
Fashion Creative Cartoon Watch SKMEI Brand Children's Watches Digital Wrist watches For Kids Boy Girl
Original price was: 19.50$.14.43$Current price is: 14.43$.Original price was: 27.39$.14.53$Current price is: 14.53$.
-47%




















| Weight | 10 lbs |
|---|---|
| Dimensions | 10 in |
| Brand Name | Skmei |
| Water Resistance Depth | 5Bar |
| Style | SPORT |
| Origin | Mainland China |
| Clasp Type | Buckle |
| Movement | Quartz |
| Case Material | Plastic |
| Case Shape | Round |
| Dial Window Material Type | resin |
| Boxes & Cases Material | No package |
| Dial Diameter | 33mm |
| Case Thickness | 8mm |
| Band Length | 22cm |
| Band Width | 14mm |
| Band Material Type | PU |
| Model Number | SKMEI NEW 1483 |
| Feature | Shock Resistant,Water Resistant |
| Display Type | Digital |
Reviews
There are no reviews yet.