







Baby Chair For Bath Anti-Slip Baby Sitting Chair For Bathing With Temperature Sensor Children Safety Shower Assistance Supplies
Original price was: £ 188.79.£ 79.29Current price is: £ 79.29.
Y4UD Bath Chair for Baby 360 Degree Surrounded Infants Bathtub Stool Nonslip Bottom Designing Shower Chair Bathing Essential
Price range: £ 40.28 through £ 43.14Real-time Digital temperature sensitive Baby Shower Basin Foldable Portable Children’s bath tub
Price range: £ 63.68 through £ 70.22
-10%







Additional information
| Weight | 45 lbs |
|---|---|
| Dimensions | 10 in |
| Brand Name | NoEnName_Null |
| Origin | Mainland China |
| High-concerned chemical | None |
| Pattern Type | Animal |
| Material | PP |
| Model Number | u' |
| Age Range | 25-36m |
| Type | Tubs |
| Age | Babies |














Reviews
There are no reviews yet.