* Each size includes: 1 jumpsuit
* Soft and comfy
* Front decorative buttons
* Front pocket
* Bottom snaps
* Material: 95% Polyester, 5% Spandex
* Machine wash, tumble dry
* Imported















DIY YOUR PRINT OR LOGO Newborn Customization Bodysuit Long Sleeve & Short Sleeve Jumpsuit Simple CUSTOM TEXT Baby Romper
Price range: £ 8.20 through £ 8.75
Baby Cotton Romper Suits Long Sleeve Thin Unisex Sleepwear for Newborn Infant Spring Fall Outfits | 100% Pure Cotton Soft Breath
Price range: £ 8.43 through £ 9.13Price range: £ 4.60 through £ 5.18
-65%* Each size includes: 1 jumpsuit
* Soft and comfy
* Front decorative buttons
* Front pocket
* Bottom snaps
* Material: 95% Polyester, 5% Spandex
* Machine wash, tumble dry
* Imported















| Weight | 20 lbs |
|---|---|
| Dimensions | 5 in |
| Brand Name | PATPAT |
| Age Range | 13-24m |
| Material | POLYESTER |
| Origin | Mainland China |
| CN | Guangdong |
| Season | Spring & Autumn |
| Gender | Baby Boys |
| Item Type | rompers |
| Department Name | baby |
| Pattern Type | Solid |
| Style | Daily |
| Choice | yes |
Reviews
There are no reviews yet.