Zircon Birthstone Rings For Women Gold Color Stainless Steel Birthstone Opening Ring Minimalist Christmas Birthday Jewelry Gift














Dainty Minimalist Stacking Ring For Women Trend Cubic Zircon Gold Color Crystal Finger Accessories for Female Jewelry Gift R737
Price range: 2.21$ through 4.16$
Gold Color Water Drop Earring Stud Simple Design Ins Women Post Earrings 3 Size Available Silver Color Big Surface Girls Jewelry
Price range: 2.45$ through 2.98$Price range: 2.45$ through 2.66$
-53%Zircon Birthstone Rings For Women Gold Color Stainless Steel Birthstone Opening Ring Minimalist Christmas Birthday Jewelry Gift














| Weight | 13 lbs |
|---|---|
| Dimensions | 1 in |
| Brand Name | ICFTZWE |
| Inlay material | Zircon |
| High-concerned chemical | None |
| Origin | Mainland China |
| CN | Zhejiang |
| Metals Type | Stainless steel |
| Cladding Material | 18k gold plating |
| Gender | Women |
| Festival | Others |
| Compatibility | All Compatible |
| Item Type | Rings |
| Style | TRENDY |
| Rings Type | Wedding Bands |
| Surface Width | 2mm |
| Setting Type | Bezel Setting |
| Material | Metal |
| Shapepattern | Geometric |
| Fine or Fashion | Fashion |
| Occasion | General |
| Choice | yes |
Reviews
There are no reviews yet.