Original XOX KWEENIE Dolls Toy Figures Every Kween Is Unique Fearless Quirky Kween Limited Collection Toys Cute Gift For Girls










6/12PCS Baby Bath Bathtub LED Light Up Toys Colorful Waterproof Glowing Bath Toys for Boys Girls Infant Birthday Xmas Gift
Price range: £ 4.44 through £ 7.94
6pcs/set Disney Mickey Mouse Action Figures Minnie Donald Duck PVC Cake Ornaments Collection Decoration Children Toys Gifts
Original price was: £ 14.12.£ 4.38Current price is: £ 4.38.Price range: £ 6.52 through £ 8.43
-8%Original XOX KWEENIE Dolls Toy Figures Every Kween Is Unique Fearless Quirky Kween Limited Collection Toys Cute Gift For Girls










| Weight | 10 lbs |
|---|---|
| Dimensions | 6 in |
| Version Type | First Edition |
| Brand Name | Bandai |
| Model Number | Kweenie Kweens |
| Material | Resin |
| High-concerned chemical | None |
| Dimensions | 8-12cm |
| Remote Control | No |
| Origin | Mainland China |
| Gender | Girls |
| Puppets Type | Model |
| Scale | 1/12 |
| Item Type | Vinyl Doll |
| Mfg Series Number | Model |
| Theme | Macfarlane |
| Original Package | No |
| ACG Name | Other |
| By Animation Source | Western Animiation |
| ACG Character | xox kweenie |
| Completion Degree | Finished Goods |
| Commodity Attribute | Finished Goods |
| Soldier Accessories | Soldier Finished Product |
| Warning | no |
| Recommend Age | 14+y |
| Condition | In-Stock Items |
| Choice | yes |
| semi_Choice | yes |
Reviews
There are no reviews yet.