









BioloMix Kitchen Food Stand Mixer, 1200W 11-Speeds DC Motor, Digital OLED Screen, Electric Food Mixer with Dough Hook, Whisk
Price range: £ 143.63 through £ 162.42
XIAOMI MIJIA Portable Juicer Mixer 2 Electric Mini Blender Fruit Vegetables Quick Crushed ice Juicing Kitchen Food Processor -CN
Price range: £ 46.16 through £ 88.84Xiaomi Blender 600W 1.75L 5 Different Speed Levels 6 Stainless Steel Blades Multifunctional Blender Safety
Original price was: £ 282.70.£ 98.97Current price is: £ 98.97.
-65%









Additional information
| Weight | 34 lbs |
|---|---|
| Dimensions | 24 in |
| Brand Name | XIAOMI |
| Capacity | 1501-2000ml |
| Origin | Mainland China |
| Power (W) | 600W |
| Dimensions (L x W x H (Inches) | 217 x 199 x 443mm |
| Shape of Charging Port | Round |
| Laying Method | Table |
| Blade Material | Stainless steel |
| Rating (Rpm) | 20001-22000Rpm |
| Model Number | MLLJ001CM-1A |
| Housing Material | Plastic |
| Charging Port Shape | Round |
| Certification | ROHS |
| Function | Ice Cream |
| Speed Adjustment | >Two Gear |
| Cup Body Material | Glass |
| Name | Xiaomi Blender |
| Package Contents | Measuring cup x1 Lid x1 Jar x1 Base x1 |
| Warranty | 2 years |














Reviews
There are no reviews yet.