












Portable Automatic Stirring Cup Rechargeable Electric Coffee Mixer Stainless Steel Magnetic Self Stirring Mug for Hot Drinks
Price range: 21.44$ through 21.66$
Electric Blenders 350ml Portable Mixer Machine Rechargeable Magnetic Self Mixing Mug for Coffee Milk Powder Protein Powder
Original price was: 35.42$.17.35$Current price is: 17.35$.Electric egg beater, portable 3-speed beverage jam coffee machine, cake cream machine, kitchen double
Original price was: 36.85$.18.43$Current price is: 18.43$.
-50%












Additional information
| Weight | 10 lbs |
|---|---|
| Dimensions | 5 in |
| Brand Name | XIADYINJIA |
| Origin | Mainland China |
| High-concerned chemical | None |
| Capacity (l) | Other |
| Nozzles | Puree nozzle |
| Features | Cooking hot meals |
| Voltage | 120V |
| Heat Preservation Function | No |
| Certification | CE |
| Chopper Material | Plastic |
| Style | Handheld |
| Number of Speed Settings | 3 |
| Blending Arm Material | Stainless steel |
| Function | Dough Kneading |
| Container Material | Plastic |
| Model Number | 09 |
| Blade Number | 2 |
| Rotation Rate(RPM) | 8000 |
| Number of Pieces | 1 |
| Controls Type | Push button |
| Housing Material | Plastic |
| Choice | yes |














Reviews
There are no reviews yet.