Specification
Material: Magnet + adhesive
Shape: Square
Size: 20x20mm/30x30mm, thickness: 1mm
Package includes: 20/40/60/100* gummed soft magnetic







Super Strong Powerful Self Adhesive Magnets Soft Square Magnetic Sheets for Home Refrigerator DIY Craft Fridge Decor 20/40/60PCS
Price range: 3.08$ through 11.78$
Square Magnetic Sheets Self Adhesive Magnets Soft Magnetic Sheet for Household Refrigerator Office Flexible Stickers Wholesale
Price range: 2.83$ through 19.19$Price range: 2.84$ through 18.95$
Specification
Material: Magnet + adhesive
Shape: Square
Size: 20x20mm/30x30mm, thickness: 1mm
Package includes: 20/40/60/100* gummed soft magnetic







| Weight | 15 lbs |
|---|---|
| Dimensions | 10 in |
| Brand Name | NONE |
| Model Number | 30x30mm |
| Origin | Mainland China |
| High-concerned chemical | None |
| Certification | None |
| Choice | yes |
| semi_Choice | yes |
Reviews
There are no reviews yet.