Mini Digital Scale Portable Electronic LCD Scale Luggage Weight Balance Suitcase Travel Bag Hanging Hook Electronic Scales 50kg
Price range: 8.30$ through 9.01$
Digital Fish Weight Luggage Scale with Fish Lip Clip, Backlit LCD Display 110lb/50kg Electronic Balance Digital Fishing Rod Hook
39.09$Portable Digital Hanging Scale LCD Dsiplay USB Recharge Hook Scales Courier Hunting Luggage Home Weighing
Original price was: 17.55$.8.77$Current price is: 8.77$.
-50%Additional information
| Weight | 10 lbs |
|---|---|
| Dimensions | 5 in |
| Brand Name | easyover |
| Type | Hanging Scale |
| High-concerned chemical | None |
| Origin | Mainland China |
| Battery Included | No |
| Size | 14.4×8.8×2.8cm |
| Display Type | LCD |
| Accuracy | 10g |
| Rated Load | 60kg |
| Power Supply | USB Charge |
| Certification | RoHS |
| Capacity | 30g-60kg |
| Is Smart Device | No |
| Model Number | A33 |














Reviews
There are no reviews yet.