Additional information
| Weight | 8 lbs |
|---|---|
| Dimensions | 22 in |
| Brand Name | NONE |
| High-concerned chemical | None |
| Number of Pieces | One Unit |
| Origin | Mainland China |
| Size | 00 |
| Material | canvas |
| Item Type | Styling Accessory |
| Choice | yes |
| semi_Choice | yes |
24 Grids Barber Scissors Storage Case Salon Pu Leather Pouch Haircut Shears Holdster Bag Portable Hairdressing Storage Box Tool
Price range: 32.93$ through 35.25$
Barber Hair Scissors Bag Salon Hairdresser Handbag Clipper Box Portable Barbershop Hairstyling Tools
Price range: 24.11$ through 28.29$Price range: 26.89$ through 38.50$
| Weight | 8 lbs |
|---|---|
| Dimensions | 22 in |
| Brand Name | NONE |
| High-concerned chemical | None |
| Number of Pieces | One Unit |
| Origin | Mainland China |
| Size | 00 |
| Material | canvas |
| Item Type | Styling Accessory |
| Choice | yes |
| semi_Choice | yes |
Reviews
There are no reviews yet.