




DOCO Hair Dryer High Speed 75m/s 200 million Negative Ions Hair Care 110000 Rpm Professional Lightweight Home Travel Gift
Price range: 108.12$ through 313.27$
Professional 2-in-1 Hair Dryer and Straightener Negative Ion Iron Long Lasting Styling Tool Wet and Dry Straightener
Price range: 104.18$ through 110.44$2 IN 1 Professional Hair Straightener & Hair Dryer Heat-Up Hair Flat Iron Negative Ion Iron Long-Lasting
Price range: 109.51$ through 111.83$
-54%




Additional information
| Weight | 11 lbs |
|---|---|
| Dimensions | 9 in |
| Brand Name | SenCiciMen |
| Sencicimen Model | X10 |
| Portability | Unfoldable handle |
| Max. Power | 1300W |
| Model Number | X10 |
| Function | diffuser |
| Voltage | 210-240V |
| High-concerned chemical | None |
| Origin | Mainland China |
| Material | ABS |
| Item Type | Wall-mounted hair dryer |
| Choice | yes |














Reviews
There are no reviews yet.