7pc/Set Mini Travel Makeup Cosmetic Face Cream Pot Bottles Transparent Plastic Travel Accessories Empty Make Up Container Bottle
- Name :Sub-bottle
- Material:plastic
- Specification:10cm
- Weight: About 65g / Pcs
- Packing: Independent Plastic Bag Packaging








30-80L Outdoor Storage Box Camping Picnic Travel Aluminum Alloy Large Capacity Box Accessories Storage Bag Hiking Accessories
Price range: 143.04$ through 228.87$
10pcs Travel Bottles Toiletry Kit Leak Proof Portable Set, Red Clear Flight Size Cosmetic Containers for Lotion,Shampoo
Price range: 6.49$ through 6.71$5.47$
7pc/Set Mini Travel Makeup Cosmetic Face Cream Pot Bottles Transparent Plastic Travel Accessories Empty Make Up Container Bottle








| Weight | 1 lbs |
|---|---|
| Dimensions | 1 in |
| Brand Name | dawndesslo |
| High-concerned chemical | None |
| Origin | Mainland China |
| Size | 30ml |
| Choice | yes |
| semi_Choice | yes |
Reviews
There are no reviews yet.